Меню KDT

Мемлекеттік рәміздер

Қазақстан Республикасының 
Мемлекеттік рәміздері                       
                               толығырақ ...

Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың Қазақстан халқына Жолдауы

№48 мектеп-лицейінің сайтына қош келдіңіздер / Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, 4 шағын ауданы, Жирентаев көшесі 15/2, тел: 50-16-56 / факс: 50-16-56 / Электрондық почта: 48.astana-mektep@mail.ru / Мектебімізге қатынауға болатын автобустар: 23, 26, 18, 3, 5, 40, 14, 4.      

Мектеп жаңалықтары

Құттықтаймыз!

№ 48 МЛ Аудандық пән олимпиадасында мектеп оқушыларының жеткен жетістігі (2019 жыл)

Оқушының аты - жөні

Сыныбы

Пән атауы

Жетекшісі

Жеткен жетістігі

1

Бейсембаева Медина

9 «В»

Қазақ тілі

Қапшаева Г.А.

ІІ орын

2

Мұханғали Назерке

11 «Ә»

Қазақ тілі

Қапшаева Г.А.

ІІІ орын

3

Нусупканова Дильнара

10 «Ә»

Орыс тілі

Иманалиева А.Б.

ІІ орын

4

Билялиев Алихан

11 «А»

Орыс тілі

Тажбаев Р.З.

ІІІ орын

5

Жұман Аружан

8 «Ә»

Ағылшын тілі

Есетова Т.Г.

І орын

6

Сардар Нұрайым

9 «Ә»

Ағылшын тілі

Солтаншаривқызы А.

ІІІ орын

7

Өкмет Гүлназ

10 «Ә»

Ағылшын тілі

Есетова Т.Г.

ІІ орын

8

Жақсылықова Гүлназым

11 «А»

Ағылшын тілі

Солтаншаривқызы А.

І орын

9

Рахимбекова Инкар

9 «Ә»

Физика

Туртаева Н.

ІІІ орын

10

Тлепова Дарина

10 «В»

Физика

Байтасова П.

І орын

11

Ермағамбет Адиб

11 «А»

Физика

Қасымов Н.

І орын

12

Сарсекеев Еділ

9 «А»

Информатика

Темірқұлова С.

ІІІ орын

13

Тулегенова Мерей

8 «Ә»

Химия

Шетенова Е.Н.

І орын

14

Тулегенова Айгерім

9 «А»

Химия

Шетенова Е.Н.

ІІІ орын

15

Досанова Амина

10 «Ә»

Химия

Шетенова Е.Н.

ІІІ орын

16

Ибрагимов Альхаким

11 «Ә»

Химия

Шетенова Е.Н.

ІІІ орын

17

Амангельдиева Рузана

9 «А»

Биология

Өкенова Н.Е.

ІІІ орын

18

Темирханова Меруерт

11 «Г»

Биология

Тохсан Д.

ІІІ орын

19

Кеңесбай Думан

8 «Ә»

География

Иманүсенов Н.А.

ІІІ орын

20

Табынбай Айдын

9 «А»

Тарих

Ажикабулова А.

ІІ орын

21

Тілеу Аружан

10 «Ә»

Тарих

Смагулова А.

ІІІ орын

22

Мұқаш Жазира

10 «В»

География

Шыңғысбаева Ш.Қ.

Грамота

23

Абилдаева Мерей

8 «Ә»

Физика

Мерәлі Н.А.

Грамота

24

Бегім Раушан

10 «Б»

Құқық

Хамзина Ж.Е.

Грамота

 І орын - 5

ІІ орын - 4

ІІІ орын - 12

Грамота - 3

Аудандық олимпиадада жетістікке жеткен оқушылар мен ұстаздарды шын жүректен құттықтаймыз!

Қалалық пән олимпиадасына 18 оқушы жолдама алды. Қалалық олимпиадаға қатысатын оқушылар мен ұстаздарға сәттілік тілейміз!



Просмотров: 73

Комментарии


Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь

Басты мәзір

Мемлекеттік рәміздер

Сілтемелер



astana

 






  •             
  •             astana.png
  •             balakorgau.png
  •             cdo.png
  •             e-learing.png
  •             Emblem_of_Kazakhstan.svg.png
  •             Enulogo.png
  •             Ipo.png
  •             Kazakhstan.png
  •             logo_daryn_large.png
  •             nazarbaev_university.png
  •             nisz.png