Меню KDT

Мемлекеттік рәміздер

Қазақстан Республикасының 
Мемлекеттік рәміздері                       
                               толығырақ ...

Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың Қазақстан халқына Жолдауы

№48 мектеп-лицейінің сайтына қош келдіңіздер / Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, 4 шағын ауданы, Жирентаев көшесі 15/2, тел: 50-16-56 / факс: 50-16-56 / Электрондық почта: 48.astana-mektep@mail.ru / Мектебімізге қатынауға болатын автобустар: 23, 26, 18, 3, 5, 40, 14, 4.      

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
2019-2020 оқу жылы

№ 48 МЛ Аудандық пән олимпиадасында мектеп оқушыларының жеткен жетістігі 

Оқушының аты - жөні

Сыныбы

Пән атауы

Жетекшісі

Жеткен жетістігі

1

Бейсембаева Медина

9 «В»

Қазақ тілі

Қапшаева Г.А.

ІІ орын

2

Мұханғали Назерке

11 «Ә»

Қазақ тілі

Қапшаева Г.А.

ІІІ орын

3

Нусупканова Дильнара

10 «Ә»

Орыс тілі

Иманалиева А.Б.

ІІ орын

4

Билялиев Алихан

11 «А»

Орыс тілі

Тажбаев Р.З.

ІІІ орын

5

Жұман Аружан

8 «Ә»

Ағылшын тілі

Есетова Т.Г.

І орын

6

Сардар Нұрайым

9 «Ә»

Ағылшын тілі

Солтаншаривқызы А.

ІІІ орын

7

Өкмет Гүлназ

10 «Ә»

Ағылшын тілі

Есетова Т.Г.

ІІ орын

8

Жақсылықова Гүлназым

11 «А»

Ағылшын тілі

Солтаншаривқызы А.

І орын

9

Рахимбекова Инкар

9 «Ә»

Физика

Туртаева Н.

ІІІ орын

10

Тлепова Дарина

10 «В»

Физика

Байтасова П.

І орын

11

Ермағамбет Адиб

11 «А»

Физика

Қасымов Н.

І орын

12

Сарсекеев Еділ

9 «А»

Информатика

Темірқұлова С.

ІІІ орын

13

Тулегенова Мерей

8 «Ә»

Химия

Шетенова Е.Н.

І орын

14

Тулегенова Айгерім

9 «А»

Химия

Шетенова Е.Н.

ІІІ орын

15

Досанова Амина

10 «Ә»

Химия

Шетенова Е.Н.

ІІІ орын

16

Ибрагимов Альхаким

11 «Ә»

Химия

Шетенова Е.Н.

ІІІ орын

17

Амангельдиева Рузана

9 «А»

Биология

Өкенова Н.Е.

ІІІ орын

18

Темирханова Меруерт

11 «Г»

Биология

Тохсан Д.

ІІІ орын

19

Кеңесбай Думан

8 «Ә»

География

Иманүсенов Н.А.

ІІІ орын

20

Табынбай Айдын

9 «А»

Тарих

Ажикабулова А.

ІІ орын

21

Тілеу Аружан

10 «Ә»

Тарих

Смагулова А.

ІІІ орын

22

Мұқаш Жазира

10 «В»

География

Шыңғысбаева Ш.Қ.

Грамота

23

Абилдаева Мерей

8 «Ә»

Физика

Мерәлі Н.А.

Грамота

24

Бегім Раушан

10 «Б»

Құқық

Хамзина Ж.Е.

Грамота

 І орын - 5

ІІ орын - 4

ІІІ орын - 12

Грамота - 3

Аудандық олимпиадада жетістікке жеткен оқушылар мен ұстаздарды шын жүректен құттықтаймыз!

Қалалық пән олимпиадасына 18 оқушы жолдама алды. Қалалық олимпиадаға қатысатын оқушылар мен ұстаздарға сәттілік тілейміз!

Басты мәзір

Мемлекеттік рәміздер

Сілтемелер






astana

 






  •             
  •             astana.png
  •             balakorgau.png
  •             cdo.png
  •             e-learing.png
  •             Emblem_of_Kazakhstan.svg.png
  •             Enulogo.png
  •             Ipo.png
  •             Kazakhstan.png
  •             logo_daryn_large.png
  •             nazarbaev_university.png
  •             nisz.png